ТОВ "Дніпро-Газон"
Передзвонити

Чим і коли удобрювати газон

Безліч виробників пропонують «спеціальні сорти» газонних трав, за якими, мовляв, не потрібно доглядати. Це банальний маркетинговий хід і заяви повних дилетантів. Ви не знайдете газонну траву, яка не вимагає догляду, тому, якщо ви хочете виростити біля заміського будинку ідеальний зелений сад, необхідно регулярно удобрювати газон. Для того, щоб ваш газон не почав рідшати, а ландшафтний дизайн тішив око красивою і соковитою зеленню, вам  обов`язково доведеться використовувати комплексні мінеральні та органічні добрива.

Удобрювання ділянки в різні періоди:

  • навесні, як тільки зійде сніг і погода стабілізується, можна починати удобрювати газон. Для того, щоб відновити густий трав`яний покрив після зимових морозів, необхідно вносити азотні добрива: азот, доповнений фосфором, калієм і мікроелементами стане відмінним порятунком. Не чекайте, коли трава прокинеться повністю і почне зростати, проводьте підгодівлю ранньою весною. Якщо упустити момент, є ймовірність, що незміцнілі молоді пагони пропадуть від нерозчинених добрив. Якщо газонна трава вже пішла в ріст, її слід рясно полити водою, а для того, щоб гранули добрив були розподілені рівномірно, рекомендуємо скористатися механічним розкидачем;
  • у літній період підживлення має свої особливості. У червні, липні та серпні трава росте особливо активно, і без вашої участі зелений газон може швидко стати зів’ялою галявиною. Влітку обов`язково слід використовувати багатокомпонентну підгодівлю, вона допоможе в боротьбі зі шкідниками, проникаючи в глибокі шари ґрунту, захистить кореневу систему. Завдяки цьому, ґрунт отримає поживні та корисні речовини, які посприяють швидкому росту газону. Варто дотримуватися основного правила: точна кількість добрив і правильні терміни їх використання. Ця інформація вказана на пакованні. Траву удобрюють невеликою кількістю фосфору, азотом і калієм. Фосфор сприяє всмоктуванню необхідних елементів з ґрунту, а також накопиченню корисних речовин, незамінних для безпечної зимівлі. Перед внесенням підживлення обов`язково підстрижіть траву. Удобрювати газон влітку необхідно, щоб підвищити його стійкість до посухи, а також стимулювати зростання трави і надати їй яскравий зелений колір.

Кілька слів безпосередньо про добрива: карбамід забезпечить насичене забарвлення і швидке зростання газонної трави. Фосфорно-калійні добрива доцільно застосовувати наприкінці літа. Використовуйте 30 грамів сульфату калію або 60 грамів суперфосфату на 1 квадратний метр площі. Якщо в літній період випадає багато опадів, калійну підгодівлю потрібно вносити три-чотири рази за тримісячний період. Якщо погода суха, то можна обмежитися двома підгодівлями.

Як удобрювати газонну траву

Існує перевірена роками технологія, як удобрювати газонну траву навесні, яка має на увазі нанесення рівномірного шару добрив по всій поверхні газону:

  • якщо у вас є автоматична система поливу, то рідкі добрива можна ввести безпосередньо в неї. Якщо системи у вас немає і ви віддаєте перевагу сухий органіці – простежте, щоб вона була розподілена рівномірно по всій поверхні ділянки;
  • найкращий спосіб розподілу підгодівлі – за допомогою колісної сівалки. Досить провести пристрій по всій площі, яку потрібно удобрити. Якщо сівалки в господарстві немає, спробуйте скористатися лійкою або розбризкувачем.

Швидкому зростанню, яскравому кольору і зносостійкості газону сприяють комплексні мінеральні добрива, багаті азотом, калієм і фосфором. Використовуйте добрива регулярно відповідно до тих норм, що вказані на упаковці, і ваш газон буде радувати вас цілий рік.

    ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
    * Поля обов'язково заповнити
    ОПЛАТА И ДОСТАВКА

    Ви можете замовити рулонний газон в будь-який регіон України. Доставка рулонів здійснюється на палетах і, якщо це необхідно, в рефрижераторах.

    Діє спеціальна пропозиція для ландшафтних дизайнерів і компаній!